• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Депутати однієї з громад на Закарпатті під час присяги співали гімн Угорщини (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Депутати Сюртівської об'єднаної територіальної громади Закарпатської області під час прийняття присяги виконували гімн Угорщини

Присягу приймали в День гідності і свободи 21 листопада, передає "ДС" з посиланням на "ТОП Закарпаття".

Відзначається, що колишній глава Сюртівської сільської ради неодноразово фігурував у ЗМІ в контексті використання майна сільради і висловлювань про негативне ставлення українців до угорців, що можна трактувати як розпалення національної ворожнечі. Крім того, піднімалися питання фальсифікації виборів. Однак правоохоронні органи не притягали тодішнього главу сільради до кримінальної відповідальності.

"Безкарність породжує нові злочини. У день гідності і свободи України у Сюртівській ОТГ приймали присягу і співали угорський гімн. Виходить, що присягали на вірність сусідній державі", — йдеться в повідомленні.

Як повідомляла "ДС", Уповноваженого уряду Угорщини з питань співробітництва між Саболч-Сатмар-Березької областю Угорщини та Закарпатською областю Іштвану Грежи відмовили у відвідуванні України, оскільки йому заборонений вʼїзд в нашу країну через втручання в місцеві вибори.

Посла Києва в Будапешті Любов Непоп викликали в Міністерство закордонних справ Угорщини.

    Реклама на dsnews.ua