• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Депутати від "ЄС" усіх рівнів підпишуть Кодекс доброчесності депутатів місцевих рад, який представив Порошенко

Реклама на dsnews.ua

Партія "Європейська Солідарність" запровадила Кодекс доброчесності депутатів місцевих рад

Про це у Рівному повідомив лідер партії, п’ятий Президент України Петро Порошенко, повідомляє пресслужба політика.

Кодекс, який містить 14 обов’язкових вимог ідеологічного, політичного та морально-етичного характеру, напередодні ухвалила Центральна рада партії – зазначив Порошенко. Лідер партії наголосив, що за порушення передбачено санкції аж до відкликання депутата місцевої ради на підставі статті 37 закону України про статус депутатів місцевих рад.             

"Ми – політична сила, яка цементує Україну. Ми єдина демократична опозиційна парламентська політична сила, яка має чітку ідеологію. Ми маємо абсолютно чіткі європейські принципи, принципи політичні і принципи моральні. І всі ці принципи ми після консультації з керівництвом обласних партійних організацій вирішили закласти, використовуючи абсолютно європейську практику, в дуже важливий документ – "Кодекс доброчесності депутатів". Не тільки місцевих рад – я наголошую, що його підтримують і підпишуть депутати і обласних, і Верховної Ради з "Європейської Солідарності", – наголосив Порошенко.

Кодекс доброчесності депутатів місцевих рад партії "Європейська Солідарність"
Кодекс доброчесності депутатів місцевих рад партії "Європейська Солідарність"

"Ми з цим йдемо до людей, ми самі для себе встановлюємо принципи, якими ми маємо керуватися в нашій депутатській діяльності. Це не є принципи відданості "Європейській Солідарності", це не є принципи відданості Європі, це принципи відданості, прозорості і честі по відношенню до України, до наших виборців. Наголошую, що лише вчора ввечері його текст одноголосно після деякого доопрацювання погодила Центральна рада партії – вищий орган її керівництва в період між з’їздами", – зазначив лідер партії.

"Я хочу, щоб зараз нас почули і виборці, і всі депутати по всій країні. Тисячі депутатів "Європейської Солідарності", які отримали мандат виборців. Кодекс містить 14 обов’язкових вимог – ідеологічних, політичних і морально-етичного характеру. Це не просто красиві слова, бо за порушення цих принципів передбачені санкції – аж до відкликання депутата місцевої ради на підставі статті 37 Закону про статус депутатів місцевих рад", – пояснив Порошенко.

"Вчора Рада партії ухвалила таке рішення по відношенню до двох депутатів районних рад Львівської області. Якщо люди в такий спосіб дозволять собі таку поведінку, ми маємо діяти рішуче для того, щоб продемонструвати, що це не просто слова, що це не просто якась піар-акція, а це правило, яке ми маємо запроваджувати в Україні. Це абсолютно європейські практики, які до нас жодна політична сила не застосовувала. Виклики, які стоять перед Україною, не залишають сумнівів: ми – як на фронті, і ця боротьба потребує суворої дисципліни", – зазначив п’ятий президент.

    Реклама на dsnews.ua