• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Депутату на Луганщині повідомили про підозру через "референдум ЛНР"

Реклама на dsnews.ua

Депутату Троїцької селищної ради Луганської області VII скликання повідомили про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 2 ст. 110 КК України)

За даними слідства, 11 травня 2014 року депутат взяла участь в організації та проведенні так званого "референдуму" щодо підтримки "Акта про державну самостійність ЛНР" на території смт Троїцьке Луганської області, повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу Луганської обласної прокуратури.

Жінка здійснювала облік осіб, видавала "бюлетені", слідкувала за процесом та порядком голосування на "дільниці" – це входило до її обов’язків як "члена виборчої комісії". Після проведення псевдореферендуму бюлетені, протоколи та інші документи передали до "центральної виборчої комісії" для подальшого проголошення самостійності "Луганської народної республіки".

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється 3 управлінням Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях, процесуальне керівництво – управлінням нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях у Луганській області та в умовах збройного конфлікту, Луганської обласної прокуратури.

Санкція статті 110 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої.

    Реклама на dsnews.ua