• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Депутати обмежили термін перебування на посаді керівника Антикорупційної прокуратури

Реклама на dsnews.ua

Народні депутати на засіданні 3 грудня підтримали законопроєкт №4227, яким встановлюється термін перебування на посаді керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури

Законопроєкт підтримали 289 народних депутатів, інформує "ДС".

Прийнятим законопроєктом було відновлено положення, що передбачає, що керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури призначається на посаду строком на 5 років.Раніше дію цієї норми було призупинено.

Відповідні зміни внесені в абз. 4 п. 2 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів щодо реформи органів прокуратури".

Як писала "ДС", Верховна Рада на засіданні 17 вересня прийняла Постанову про визначення представників парламенту до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад в Спеціалізованій антикорупційної прокуратурі.

З приводу складу представників і способу їх відбору раніше надійшли застереження від послів країн "Великої сімки" та Європарламенту.

Депутат Європарламенту від Німеччини Віола фон Крамон заявила, що непрозора процедура відбору глави САП може привести до втрати безвізового режиму України з Євросоюзом.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Європейський Союз підтвердив відсутність загрози скасування безвізового режиму між Україною та ЄС.

    Реклама на dsnews.ua