• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Депутати на прохання Порошенка скасували закон про органи внутрішніх справ

Реклама на dsnews.ua
За подолання вето проголосував лише 91 депутат

Верховна Рада у вівторок, 26 січня, розглянула ветований у серпні минулого року Петром Порошенком Закон "Про органи внутрішніх справ", однак голосів на подолання вето не вистачило і закон був відхилений. Про це повідомляє кореспондент "ДС".

За відповідне рішення проголосував 91 депутат.

Як вважає Порошенко, частина питань, на рішення яких був спрямований Закон (проект №2561) "Про органи внутрішніх справ", входить у компетенцію уряду або вже був врегульований іншими нормативними актами.

Також Закон, на думку президента, містить ряд інших недоліків, в силу яких Закон "Про органи внутрішніх справ" було запропоновано відхилити як такий, що не відповідає Конституції та іншим законам України, а також як закон, який створює загрози національній безпеці та обороноздатності держави, не відповідає стандартам демократичного цивільного контролю за діяльністю правоохоронних органів держави.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", згідно з документом, в оновлену систему органів внутрішніх справ повинні увійти Міністерство внутрішніх справ, Національна гвардія, Національна поліція і ряд центральних органів виконавчої влади.

    Реклама на dsnews.ua