• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Депутати проголосували за перейменування міста в Україні: У РФ заявили, що вони "стріляють собі в ногу"

Депутати міської ради Володимир-Волинського майже одноголосно проголосували за повернення місту історичної назви — Володимир

Володимир-Волинський
Володимир-Волинський
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив у Facebook народний депутат від "ЄС" Володимир В'ятрович, передає "ДС".

"Деколонізація триває! Міська рада Володимир-Волинського підтримала рішення про повернення місту історичної назви — Володимир, без прив'язки, вигаданої росіянами", — написав нардеп.

Пропозицію про перейменування підтримали 30 депутатів міськради, один був проти.

Член комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Олена Паніна заявила РИА Новости, що можливе перейменування українського Володимира-Волинського на Володимир нібито посилить почуття спорідненості в українців із росіянами.

"Вони самі вистрілили собі в ногу. У Росії та в Україні багато древніх міст, що мають одні і ті ж назви, що свідчить про спільність нашого історичного шляху. Раніше на це звертали увагу лише фахівці, тепер про це дізнається і широка публіка. Це не тільки Володимир, а й, наприклад, Переславль, Галич, є й інші збіги. І це показує лише те, що росіяни і українці — дійсно один народ, як про це і писав у своїй відомій статті президент (Росії) Володимир Путін", — видала пропагандистську заяву Паніна.

Як повідомляла "ДС", 12 липня на сайті Кремля було оприлюднено статтю президента Росії Володимира Путіна, в якій він назвав росіян і українців "одним народом".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua