• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Депутати Ради розповіли журналістам, якою COVID-вакциною хотіли би зробити щеплення

Депутати Верховної Ради розповіли журналістам, якою вакциною від коронавірусу хотіли би зробити щеплення, якби у них була можливість вибрати будь-який з наявних препаратів

Вакцинація
Вакцинація
Реклама на dsnews.ua

Опитування провела Страна, передає "ДС".

Юрій Бойко, ОПЗЖ: "Це був би російський "Супутник". Він зарекомендував себе з хорошого боку. Те, що ми чуємо від суспільства".

Сергій Тарута, "Батьківщина": "Вакцина хороша китайська, індійська, Pfizer. Але з цих китайська найкраща — вона від трьох видів вірусу".

Данило Гетманцев, "Слуга народу": "Будь-якою вакциною, яка є в наявності. Не ведіться на байки, що якась вакцина якісніша. Ті вакцини, які допущені ВООЗ до обороту, — їх потрібно використовувати і можна використовувати".

Євгеній Шевченко, "СН": "По-перше, я перехворів, цілий місяць був не в дуже хорошому стані. Через те, що я бігав постійно — з легенями все нормально було, але була велика інтоксикація. Я на собі переніс усю тяжкість коронавірусу. Тому, коли прийде час — я буду вакцинуватися. Для себе я поставив пріоритети: перша — Moderna, друга — Pfizer, третя — "Супутник". До якої з них у мене буде доступ — такою і вакцинують".

Гео Лерос, позафракційний: "Важке питання. Поки немає вибору, навіщо вибирати".

Роксолана Підласа, "СН": "Якби у мене був вибір, я би вибрала вакцину за технологією, яка вже 100-150 років активно використовується. Це той спосіб вакцинації, коли тобі вводять в організм або ослаблений вірус, або вірус, який виглядає як коронавірус, як із AstraZeneca, коли імунітет учиться реагувати на вірус. Усе, що працює таким чином: AstraZeneca — корейська і індійська, Novavax — теж без проблем".

Микола Тищенко, "СН": "Протоколу щодо вакцинації людей, які хворіли на коронавірус, немає. Тому для людей, які вирішують, вакцинуватися чи ні — я би порадив вакцинуватися. Будь-якою вакциною. Всі ці вакцини працюють. Уже перевіряли, і багато депутатів у парламенті вакцинувалися різними вакцинами. І всі вони однаково працюють. Я би теж вибрав будь-яку".

Ірина Верещук, "СН": "Точно не "Супутник". Це абсолютно і очевидно. На сьогодні, те, що я чую — найкраща "Johnson & Johnson =". Це одноразова вакцина, яка не потребує ще одного додаткового інвазійного втручання. Але я не розбираюсь у вакцинах, тому довіряю тим, хто говорить, що CoviShield, AstraZeneca, Pfizer — однаково ефективні. Я би вакцинувалася Johnson & Johnson, але її зараз немає і жодного шансу вакцинуватися нею немає. Тому буду вакцинуватися тим, що є" .

Святослав Юраш, "СН": "Я би попросив поради у лікарів. Тут же не потрібно своєї голови, яка не медична. Потрібно збирати з фактів, і факти потрібно запитати у лікарів".

Нагадаємо, раніше головний санлікар Віктор Ляшко заявив, що українцям не варто чекати на іншу вакцину, тому що вибору у них усе одно не буде.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua