• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Депутати-"слуги" зобов'язані підтримувати всі питання за програмою партії, — Стефанчук

Народні депутати з партії "Слуга народу" під час позачергових парламентських виборів підписали меморандум, в якому підтвердили свою готовність підтримувати всі питання, визначені програмами президента і політсили

Руслан Стефанчук
Руслан Стефанчук
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив в інтервʼю агентству "Інтерфакс-Україна" перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук, передає "ДС".

"Коли ми обиралися, то підписували меморандум народного депутата від "Слуги народу", де чітко зазначалося про готовність підтримувати всі питання, визначені програмою президента і програмою партії. У разі ж їх невиконання депутат має бути готовий скласти мандат. І тому у мене запитання до тих осіб, які не голосували, зокрема, за положення про ринок землі або не підтримали законів, повʼязаних із деолігархізацією", — зазначив Стефанчук.

"Зрозуміло, що завжди все можна пояснити тим, мовляв, що "там не те, що я собі уявляв", але є чіткий програмний документ", — додав він

На думку спікера, найуспішніший варіант подальшої діяльності "СН" — йти на повне виконання цих програм, "потенціал для чого є".

Як писала "ДС", у лютому в Комітеті виборців України повідомляли, що за попередні пʼять місяців народні депутати монобільшості "СН" забезпечили 226 необхідних голосів лише за ухвалення двох законів. "Дані голосувань показують, що 41 депутат "Слуги народу" працював у форматі саботажу, і лише 206 депутатів монобільшості голосували за ухвалені закони", — зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua