• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Держаудитслужба перевірить "спустошення" коронавірусного фонду

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів ухвалив проєкт розпорядження про "Деякі питання здійснення державного фінансового контролю", яким зобовʼязав Державну аудиторську службу проконтролювати використання коштів коронавірусного фонду

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан ("Слуга народу"), інформує "ДС".

"Кабінет Міністрів ухвалив проєкт розпорядження "Деякі питання здійснення державного фінансового контролю", яким зобовʼязує Державну аудиторську службу забезпечити проведення заходів державного фінансового контролю використання коштів фонду", – написав Мокан сьогодні у Facebook.

За його даними, головні розпорядники коштів державного бюджету, відповідальні виконавці, розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачі бюджетних коштів "повинні забезпечити належні умови та надання всіх необхідних документів працівникам Державної аудиторської служби, що сприятиме ефективному і своєчасному виконанню завдань службою".

"Наголошу, що даний аудит передбачений та узгоджений у Меморандумі Міжнародного валютного фонду з Україною про економічну та фінансову політику, схваленого Радою директорів МВФ 9 червня 2020-го року", – наголосив Мокан.

Раніше партія "Європейська солідарність" заявила про витрачання коштів фонду боротьби з COVID-19 на цілі, які не повʼязані безпосередньо з боротьбою з коронавірусом.

Наприкінці серпня в Кабміні визнали, що в "коронавірусному" фонді, в якому було понад 64 млрд грн, не залишилося грошей. Разом з тим президент України Володимир Зеленський заявив, що у фонді є кошти, а поширювана про нього інформація нібито не відповідає дійсності.

    Реклама на dsnews.ua