• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Держбюджет-2021: у "Слузі народу" пояснили, на чиї голоси розраховують

Реклама на dsnews.ua

У Верховній Раді набереться достатня кількість голосів для ухвалення законопроєкту про державний бюджет на 2021 рік, адже крім фракції "Слуга народу" свої голоси можуть надати групи "Довіра" і "За майбутнє"

Про це повідомив представник провладної фракції, коментуючи підсумки засідання, яке відбулося напередодні ввечері, інформує "ДС".

"Наші мажоритарники проголосують за держбюджет, тому що вони хочуть отримати потім гроші на соцекономрозвиток для своїх округів. В цілому, за бюджет проголосує абсолютна більшість фракції, в тому числі й "група Коломойського", може, за окремими винятками. Швидше за все, навіть "За майбутнє" проголосує "за", можливо, і "Батьківщина", — сказав співрозмовник РБК-Україна.

Таким чином, за його словами, голосів за ухвалення бюджету "точно має вистачити", а сам розгляд пройти відносно оперативно, не переходячи в "бюджетну ніч".

Крім того, передбачається залишити в місцевих бюджетах надходження від акцизу на паливо та податку на землю, який платить "Укрзалізниця".

Зауважимо, що напередодні, 14 грудня, одіозний "слуга народу" Олександр Дубінський заявив, що частина фракції відмовляється голосувати за проєкт закону про Держбюджет-2021 у другому турі. Згодом "дефіцит голосів" підтвердив і заступник голови фракції Олександр Корнієнко.

    Реклама на dsnews.ua