• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Держбюджет, статус ОРДЛО і повноваження НАЗК — порядок денний засідання Ради

Реклама на dsnews.ua

На сьогоднішньому пленарному засіданні Верховна Рада планує розглянути у другому читанні законопроєкт про державний бюджет на 2021 рік, а також ухвалити законопроєкти щодо відновлення повноважень Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК)

Про це свідчить порядок денний засідання, опублікований на сайті парламенту, інформує "ДС".

Одним з перших на порядку денному стоїть законопроєкт №4107 "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення незалежності Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення".

Далі парламентарії мають намір розглянути законопроєкт №4467 "Про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей", що передбачає продовження на рік дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування на Донбасі.

До розгляду парламентаріїв заплановано розгляд у другому читанні законопроєктів №4000 "Про Державний бюджет України на 2021 рік" та №4100 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України". Також народні депутати планують затвердити кошторис Верховної Ради на 2021 рік (проєкт постанови №4448).

Передбачено також ухвалення рішення щодо законопроєктів №4470 "Про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо відновлення інституційного механізму запобігання корупції" та №4471 щодо встановлення особливостей складення протоколу про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 172-4-172-9 та 188-46, 212-15 стосовно судді, судді Конституційного Суду.

Депутати повинні також повторно розглянути доопрацьовані закони з пропозиціями президента №3491 "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву" та №3014 "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву".

У другому читанні планується розглянути проєкт закону №4096 "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо зняття вікових обмежень для роботи на державній службі".

Нагадаємо, 14 грудня Комітет Верховної Ради з питань бюджету затвердив проєкт Державного бюджету на 2021 рік і зміни до Бюджетного кодексу.

    Реклама на dsnews.ua