• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Держоборонзамовлення виконано на 60%, — Уруський

У поточному році державне оборонне замовлення виконано вже більш ніж на 60%, в той час як за аналогічний період минулого року виконання становило 30%

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив віце-прем'єр — міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Він уточнив, що з 22,7 млрд грн держоборонзамовлення Міноборони контракти укладені або пролонговані вже більш ніж на 17 млрд грн.

У той же час Уруський зазначив, що цей результат багато в чому досягнуто за рахунок пролонгації контрактів минулих років, тоді як ситуація з новими контрактами його поки не влаштовує. Віце-прем'єр очікує, що відставання буде надолужено у серпні-вересні.

Він також вказав, що рішення по держоборонзамовленню на 2022 рік прийматиме Рада нацбезпеки і оборони, а Мінфін поки не планує істотного збільшення фінансування на ці цілі, проте Мінстратегпром буде пропонувати нові програми.

Уруський повідомив, що у 2022 році планується виділити кошти на Агентство оборонних технологій, документи, про створення якого для затвердження урядом він уже.

Як повідомляла "ДС", 14 липня Верховна Рада прийняла закон про реформування "Укроборонпрому".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua