• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

"Діалог був конструктивний": Максим Білявський прокоментував фейк щодо "зриву" зустрічі Вітренка з радником Держдепу

Зустріч очільника НАК "Нафтогаз України" Юрія Вітренка з представником Державного департаменту США відбулася в понеділок, 7 червня, і розмова була конструктивною. У той же час окремі ЗМІ в Україні заявили, що зустріч було відмінено через політичні причини

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив директор по інтегрованим комунікацій НАК "Нафтогаз України" Максим Білявський в Facebook.

"Цього тижня найбільше недостовірної інформації присвячується "деталям" відрядження делегації НАКу до США. Сьогодні "проінформована" активність продовжилась. Зокрема на сторінках шанованого видання була оприлюднена наступна інформація: "…зустріч Вітренка з радником Держдепу Шолле була демонстративно скасована через спотворення Банкової інформації у офіційному повідомленні щодо розмови президентів Зеленського і Байдена…". Насправді, розмова Юрія Вітренко та Дерека Шолле відбулась в понеділок, до того як її "скасувало" джерело. Діалог був конструктивний", — зазначив він.

Також він розповів про попередній фейк, який поширили щодо "Нафтогазу" у ЗМІ і зазначив, що представники НАК готові надавати зацікавленим сторонам правдиву інформацію щодо діяльності компанії.

"Учора, коли делегація Нафтогазу працювала у Вашингтоні, такі ж "достовірні" джерела повідомляли, що керівництво НАКу перебуває у Києві. Як би зацікавлені особи не намагались дискредитувати наше відстоювання національних інтересів у контексті "Північного потоку-2", ми з новою силою та командною взаємодією продовжуємо боротьбу. НАК "Нафтогаз України" завжди відкритий до комунікації, і готовий надати об’єктивну та актуальну інформацію", — підкреслив Максим Білявський.

    Реклама на dsnews.ua