• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Директор Музею Майдану розповів, куди направили виділені на Меморіал кошти

Реклама на dsnews.ua

Кошти, виділені на будівництво Меморіалу Героїв Небесної сотні, були перераховані підрядникам на придбання матеріалів

Про це заявив директор музею Революції Гідності Ігорь Пошивайло, передає "ДС" з посиланням на hromadske.

Пошивайло прокоментував заяву прокуратури про можливе розкрадання коштів на будівництві Меморіалу Небесної сотні.

Він запевнив, що проблеми з будівництвом пов'язані з арештом території, де відбуваються слідчі експерименти, а під час перерахування коштів підряднику не було про це відомо. За словами Пошивайла, підрядник закупив необхідні матеріали для будівництва.

"Був чіткий план і графік робіт, що 20 лютого повинен бути побудований відкритий Меморіал, треба було закуповувати матеріали. Саме тому і була виплачена така сума. Виплата авансу — це постійна практика, це не є злочином.

У нас є звіти підрядника за закуплені матеріали. Ми самі бачили ті дерева, граніт. Гроші не зникли. Єдина перешкода — це арешт ділянки. Це звучить дуже маніпулятивно, оскільки ніяких звинувачень нам не представлено, ми не знаємо в якому статусі нас викликали (на допит — "ДС") ", — зазначив Пошивайло.

Нагадаємо, вранці 19 листопада правоохоронці проводили обшуки в Національному музеї Революції Гідності в Києві. Слідчі підозрюють чиновників меморіального комплексу в розкраданні 100 млн гривень, виділених на реконструкцію об'єкта. Триває досудове слідство за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Народний депутат фракції "Європейська солідарність", колишній директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович назвав обшуки в Музеї Революції Гідності "чекістським почерком".

У Міністерстві культури і інформполітики заявили, що здивовані і уважно стежать за подіями навколо обшуків в Музеї Майдану напередодні Дня Гідності і Свободи.

    Реклама на dsnews.ua