• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Дисертація Киви: журналістів зі скандалом не пустили на захист (ФОТО, ВІДЕО)

Народний депутат України від фракції ОПЗЖ Ілля Кива, в понеділок, 26 квітня, захищає наукову дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук в сфері державного управління

Ілля Кива
Ілля Кива / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Народний обранець захищає свою роботу в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України Міністерства соцполітики України, передає "ДС" з посиланням на Telegram-канал Политика Страны.

Науковим керівником Киви значиться Володимир Гурковський — доктор наук з держуправління, професор, а також перший заступник директора "Центр досліджень проблем публічного управління".

Також на захист дескрипції Киви приїхало багато журналістів, але в зв'язку з карантинними обмеженнями, не всі отримали акредитацію на подію. В акредитації відмовили журналістові телеканалу "24" і 5 каналу, в зв'язку з чим, журналіст телеканалу "24", викликав поліцію і пише заяву за статтею 171 Кримінального кодексу — перешкода журналістській діяльності. Він вважає, що захист дескрипції повинен проходити відкрито.

Також біля Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості зібралося кілька прихильників Нацкорпусу. Націоналісти також хотіли потрапити на захист дисертації Киви, але їх не пропустили.

Нардеп Ілля Кива прокоментував бажання прихильників Нацкорпусу бути присутніми на захисті: «Це ЛГБТ спільноти, які намагаються мене популяризувати як вченого».

За словами журналістів, яким вдалося пробратися всередину, захист буде тривати близько 2-3 годин і в даний момент Кива показує слайди. Самого нардепа не бачили і доступу до нього немає, уточнює Telegram-канал Pavlovsky News.

Нагадаємо, темою наукової роботи Киви в сфері державного управління є "Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua