• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Для наступу на Харківщині РФ задіяла свій Африканський корпус, — розвідка Британії

Росія для наступу на місто Вовчанськ Харківської області розгорнула підрозділи свого Африканського корпусу, який переважно складається з колишніх "вагнерівців"

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила розвідка Міноборони Великої Британії, передає "ДС".

Аналітики зазначають, що загони Африканського корпусу перекинули до українського кордону протягом квітня 2024 року під час підготовки до наступу на Харківщину. Як зазначають у британській розвідці, Росія підсилює свої підрозділи в Україні ресурсами, які раніше виділяли для бойових дій в Африці.

Військові Африканського корпусу воюють поблизу Вовчанська разом із регулярними російськими військами та підрозділами "Шторм Z" — штрафних військових частин, які формують із засуджених у місцях позбавлення волі.

До Африканського корпусу належать понад 2000 солдатів та офіцерів, а також досвідчених найманців, багато з яких раніше служили у приватній військовій компанії "Вагнер". Раніше загони цього корпусу, ймовірно, розгортали в Сирії, Лівії, Буркіна-Фасо та Нігері.

Нагадаємо, у Харківській обласній військовій адміністрації стверджували, що українські підрозділи контролюють близько 60% міста Вовчанськ. Окупанти продовжують штурми міста на його лівому та правому флангах, а також намагаються наступати біля Липців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua