• USD 26.7
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Для українських туристів відкрилися ще 14 країн ЄС, — МЗС

За останні дні 14 країн-членів Європейського Союзу дозволили в'їзд громадянам України, однак за умови виконання низки вимог

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства закордонних справ, передає "ДС".

"Країна за країною повертаємо повноцінну дію безвізу з ЄС. Свобода подорожей українців — серед пріоритетів МЗС", — сказав голова МЗС Дмитро Кулеба.

Нещодавно Рада ЄС включила Україну в рекомендований перелік третіх країн, для громадян яких пропонується скасувати тимчасові обмеження на необовʼязкові поїздки до Європейського Союзу.

Згідно з рекомендацією Ради ЄС менш ніж за два тижні послабили обмеження для громадян України Данія, Німеччина, Бельгія, Латвія, Литва, Естонія, Фінляндія, Словаччина, Словенія, Нідерланди, Франція, Швеція, Іспанія, Португалія

У той же час, в більшості країн для вʼїзду необхідно свідоцтво про повну вакцинацію або свіжий негативний тест. У МЗС підкреслили, що конкретні умови вʼїзду в кожну країну можуть відрізнятися.

Як повідомляла "ДС", 15 июля Європейський Союз вніс Україну до переліку третіх країн, для громадян яких скасовані обмеження на вʼїзд до країн ЄС.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua