• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Для закриття каналів Медведчука-Козака були "залізобетонні причини", — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський пояснив введення санкцій проти нардепа Тараса Козака та його трьох телеканалів — "112 Україна", ZiK, NewsOne

Президент України Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це глава держави заявив у своєму відеоблозі, передає "ДС".

Він підкреслив, що не міг безпідставно ввести санкції проти телеканалів, оскільки сам працював на телебаченні і стикався з цензурою там, а також під час концертної діяльності з "Кварталом 95".

Також він наголосив на необхідності боротися з тими, хто веде бізнес на окупованих територіях і для кого така діяльність є нормою.

"Для цього рішення були вагомі залізобетонні причини. Всі ті, для кого бізнес з окупованими територіями є нормою, для кого підтримувати звʼязок з незаконними формуваннями на цих територіях є нормою, становлять загрозу для України, а значить країна буде з ними боротися. І це теж норма. Я як президент зобовʼязаний і буду діяти будь-якими законними способами для нейтралізації подібних загроз", — сказав президент.

Як повідомляла «ДС», 2 лютого президент Володимир Зеленський своїм указом ввів в дію рішення РНБО, яке на 5 років заборонило діяльність телеканалів, повʼязаних з Віктором Медведчуком — "112 Україна", Newsone і ZIK. Крім телеканалів, під санкції потрапив нардеп Тарас Козак, який є їхнім формальним кінцевим бенефіціаром.

    Реклама на dsnews.ua