• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Дмитро Білоцерковець: Кирилу Тимошенку мало би бути соромно радити щось іншим, коли у команді панує безлад та дилетантство

Остання заява заступника голови Офісу президента Кирила Тимошенка щодо столичної влади викликає подив, адже у його власній команді панує безлад та дилетантство

Кирило Тимошенко
Кирило Тимошенко
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив депутат від фракції «УДАРу» в Київській міській раді Дмитро Білоцерковець в інтерв’ю виданню «Главком». 

«Кожен має робити свою справу, а не поради на прес-конференціях давати. Коли у Тимошенка в команді панують безлад та дилетантство, мало б бути соромно щось іншим радити», — наголосив Білоцерковець. 

УДАРівець зазначив, що центральна влада має спершу вирішити проблеми, які у її компетенції. 

«А якщо вистачає часу і можливостей, і при цьому є бажання допомогти — роботи всім вистачить. Центральна влада може встановити справедливі тарифи на газ для киян, повернути мільярдні борги за перевезення Києвом пільговиків, або ж повернути місту 20% ПДФО. Ще можна побудувати об’їзну дорогу, про яку окрім красивих картинок з презентацій більше нічого не відомо, добудувати Дарницький міст, який вже стільки років не введений в експлуатацію. Він же на балансі у центральної влади», — підкреслив Білоцерковець. 

Він вважає, що останні атаки на Київ пов’язані з тим, що Банкову не влаштовує самостійність міської влади.  

«Що тоді, що зараз така війна починається з однієї причини – незалежний мер столиці в принципі не потрібний центральній владі. Вони думають, що це для них – якась потенційна небезпека», — підсумував депутат від «УДАРу» у Київраді.

Раніше правоохоронці з різних структур провели більше 70 обшуків у комунальних підприємствах Києва і департаментах КМДА. Експерти назвали це політичним тиском.

    Реклама на dsnews.ua