• USD 28.2
  • EUR 33
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"ДНР" відреагувала на пропозиції Кравчука щодо Донбасу

Реклама на dsnews.ua

Терористам "ДНР" не подобаються пропозиції глави української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука щодо Донбасу

Про це сказала так звана глава "МЗС ДНР" Наталія Ніконорова, передає "ДС" з посиланням на "РІА Новини. Крим".

Нагадаємо, раніше глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив про готовність погодитися на два компроміси щодо Донбасу. Перший стосується надання ОРДЛО "особливої системи управління". "Особливого статусу", за словами Кравчука, він "не розуміє і не сприймає". Другий компроміс стосується створення вільної економічної зони на Донбасі.

"Всім учасникам української делегації – і новим, і давнім, – слід було б уважно вчитатися в документи, за якими вони збираються працювати. Всі необхідні компромісні кроки вже позначено в Комплексі заходів. Кравчук знову і знову пропонує шукати нові компроміси, які передбачають перегляд раніше досягнутих угод. Замість роботи над закріпленням особливого статусу Донбасу, нам пропонується якийсь "спеціальний режим управління", і згадують старі укази про "вільну економічну зону " для залучення інвестицій", – заявила Ніконорова.

За словами представниці терористів, також насторожують слова Кравчука про те, що він не розуміє, як можна імплементувати в українське законодавство формулу Штайнмайєра.

"Як керівник делегації він не може не знати, що в Контактній групі вже було обумовлено, як її необхідно прийняти, як повинно звучати її формулювання і в яку частину закону про особливий статус Донбасу вона повинна бути впроваджена", – зазначила вона.

Представниця "ДНР" підкреслила, що виконання Комплексу заходів є "єдиним способом повернення до мирного співіснування України і Донбасу". У цьому зв'язку найбільше занепокоєння, за словами Никонорової, викликає відмова Кравчука обговорювати внесення змін до Конституції України.

    Реклама на dsnews.ua