• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

До 30: адвокат Порошенка назвав мету заведених на експрезидента справ

Реклама на dsnews.ua

Кримінальні провадження щодо п'ятого президента, лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка заведені з метою створення перешкод його діяльності як політика

Про це заявив адвокат Порошенка Ігор Головань в інтервʼю телеканалу "Прямий", передає "ДС".

За словами Голованя, адвокати не знають точної кількості кримінальних проваджень щодо Порошенка.

"Ми не ведемо цього обліку і весь час збиваємося. Будемо вважати, що десь до 30. Може, в них ще в рукавах є. Може, ми ще просто не знаємо", — зазначив він.

Адвокат зазначив, що справи відкриті з метою заважати Порошенку.

"По-перше, всі ці провадження спеціально для того і зареєстровані, щоб вчиняти перешкоди і дошкуляти. Вони цим займалися з травня минулого року. По-друге, деякі речі вони змушені закривати… Якщо ми згадаємо, про що нам повідомив Олег Корецький, тут не те що вони не наважуються, а їм прямо забороняють і прямо погрожують… Там всі бояться", — додав Головань.

Нагадаємо, слідчий ДБР Олег Корецький розслідує більшість кримінальних проваджень щодо Порошенка. За його словами, у більшості кримінальних проваджень щодо Порошенка немає перспектив.

Як повідомляла "ДС", Олег Корецький публічно заявив про тиск на нього з боку керівництва Держбюро розслідувань у розслідуваннях проваджень, у яких фігурує Петро Порошенко. Зокрема, керівництво ДБР вимагало визнати телеканал "Прямий" речовим доказом, що дозволило б заарештувати медіа.

За словами Корецького, прокурора, який не хотів оголошувати про підозру Порошенку у справі про призначення Сергія Семочка, звільнили. За його словами, перший заступник ДБР Олександр Бабіков особисто визнав, що в "справі Семочка" немає складу злочину.

Крім того, Корецький закрив кримінальне провадження щодо Порошенка, яке стосувалося продажу ЗАТ "Завод "Кузня на Рибальському".

У Держбюро розслідувань заперечують факти тиску на слідчих і стверджують, що заяви Корецького політично мотивовані.

    Реклама на dsnews.ua