• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

До СБУ надійшла заява щодо держзради Медведчука (ДОКУМЕНТ)

Народний депутат фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко звернувся до Служби безпеки України щодо розслідування державної зради представників проросійської фракції ОПЗЖ Віктора Медведчука і Тараса Козака

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук
Реклама на dsnews.ua

Фотокопію відповідної заяви Гончаренко оприлюднив 16 лютого в Telegram, інформує "ДС".

"Написав заяву до СБУ щодо висловлювань голови ОПЗЖ Віктора Медведчука (в тому числі у поєднанні з діями, вчиненими його однопартійцем Тарасом Козаком) в інтерв’ю російському пропагандистському телеканалу RT. У цьому інтерв’ю Медведчук коментував питання, які стосувалися введення санкцій РНБО щодо Козака, а також анулювання ліцензій 112, ZIK та NewsOne", — написав Гончаренко. 

Представник "Європейської солідарності" вважає, що Медведчук допустив ряд висловлювань, "які підпадають під статтю 111 Кримінального Кодексу України (державна зрада)".

"Серед іншого, він сказав і те, що "фактически сегодня Украина искусственно скроена из частей территорий, — прокоментував Гончаренко.

Як писала "ДС", у журналістів телеканалів "112", NewsOne і ZIK, які належать соратнику Віктора Медведучка Тарасу Козаку і на які в Україні накладені санкції, забрали акредитацію на роботу у Верховній Раді.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua