• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

До війни в Україні залучено близько 330 тисяч росіян, — Генштаб

Росія залучила до широкомасштабного вторгнення в Україну близько 330 тисяч людей

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов, передає "ДС" із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"На сьогодні до широкомасштабної збройної агресії проти України Росією залучено близько 330 тис. осіб, із них чисельність угруповань збройних сил РФ на напрямках налічує до 150 тис. військовослужбовців, які сформовані з батальйонно-тактичних груп та інших формувань, при цьому з урахуванням повітряного та морського компонента угруповання військ агресора налічує до 220 тис. військовослужбовців", — сказав Громов.

За його словами, крім цього, залучено військові частини та підрозділи мобілізаційного резерву супротивника чисельністю понад 80 тис. осіб, бойові армійські системи – до 7 тис. осіб, федеральна служба військ національної гвардії – до 18 тис. осіб, а також приватні військові компанії до 8 тис. чоловік.

Як повідомляла "ДС", Росія збільшила своє окупаційне угруповання на території України, а також намагається залучити на війну нових контрактників. Крім того, до Білгорода додатково звозять медичних працівників.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua