• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Добалакалися. Українська делегація в ТКГ найме речника

Реклама на dsnews.ua

В українській делегації у Тристоронній контактній групі на переговорах у Мінську з’явиться речник для висловлення єдиної позиції

Про це заявив віцепремʼєр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, інформує "ДС".

"Зараз йде підбір, буде введено таку посаду спікера української делегації в Тристоронній контактній групі, завданням якого буде якраз фокусувати всі сигнали, "one voice" від імені української делегації. Це висновок, який ми зробили, і ми будемо зараз виправлятися", — сказав він в ефірі програми "Свобода слова".

Резніков додав, що всі члени української делегації займають проукраїнську позицію, а слова заступника голови делегації Вітольда Фокіна про амністію для бойовиків нібито "вирвали з контексту". 

Як писала "ДС", голова української делегації у ТКГ Леонід Кравчук і його заступник Вітольд Фокін встигли зробити кілька скандальних заяв. Зокрема Фокін висловив думку про необхідність їхати на Донбас і "запрошувати людей сюди". Він не виключав прямих переговорів з окупаційними адміністраціями та підіймав питання загальної амністії.

    Реклама на dsnews.ua