• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Добкін зажадав від Зеленського висловити співчуття щодо теракту в Казані

Кандидат у мери Харкова Михайло Добкін дивується, чому президент України Володимир Зеленський досі не висловив співчуття з приводу теракту в російській Казані

Михайло Добкін
Михайло Добкін
Реклама на dsnews.ua

Про це він написав у своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

"У Казані трапилася велика трагедія. В результаті теракту загинули діти. Я розумію, що за минулого президента (Петра Порошенка, — "ДС") чекати на співчуття не варто було би, тому він і залишився в минулому. Але зараз, я очікував іншого підходу, як і більшість тих, хто голосував на виборах президента. Я впевнений, ми не повинні забувати про людяність, у яких би складних відносинах і конфліктах ми не знаходилися. Висловити співчуття треба не політикам, а людям, сім'ям, чиї діти постраждали", — заявив Добкін.

"Це по-християнськи і по-чоловічому. Приношу співчуття батькам і родинам загиблих дітей. Це велика трагедія для всіх нас", — додав він.

При цьому Добкін не уточнив, чому президент РФ Путин не висловлює співчуття з приводу загибелі українських військових на Донбасі.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін в зв'язку зі збройною атакою в казанської школі доручив терміново опрацювати посилення правил обігу цивільної зброї.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua