• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Добкін згадав, як зустрічав Януковича в аеропорту Харкова

Реклама на dsnews.ua

Колишній глава Харківської облдержадміністрації, екснардеп Михайло Добкін розповів, як зустрічав президента-втікача Віктора Януковича в аеропорту Харкова 21 лютого 2014 року, після розстрілу протестувальників на Майдані в Києві

Про це йшлося в його інтервʼю журналісту Дмитрові Гордону, передає "ДС".

За словами Добкіна, Янукович прилетів на двох вертольотах.

"На першому вертольоті прилетів він сам, прилетів, царство небесне, Вітя, син. Прилетів Клюєв і глава Верховної Ради Рибак. На другому вертольоті летіла охорона. Ніяких інших людей не було", — заявив Добкін.

За його словами, коли Янукович прилетів, був дзвінок в аеропорт про мінування.

"І ми виїжджали, щоб ти розумів, не через центральний, а через запасний вихід. Для мене це було страшною ганьбою. Тому що я вважаю, якщо ти при посаді, ти повинен заходити і виходити через центральний вхід", — зазначив політик.

Він додав, що Янукович не була стривожений, а абсолютно розслаблений.

"Він усім виглядом показував: "Усе добре"… Поки ми були в аеропорту, він показав мені — я не знаю, це був оригінал чи копія, — договір, який було підписано кількома міністрами закордонних справ і наближеними. Він мені сказав: "Міша, я їх усіх зробив", — підкреслив Добкін.

Янукович нібито повідомив, що тодішній президент США Барак Обама і президент РФ Володимир Путін дали йому гарантії.

"Він мені сказав, що йому дзвонили і Обама, і Путін … Тобто я можу розуміти, що йому могли дзвонити не Обама і не Путін, а принаймні уповноважені люди. Але я не ставлю під сумнів, що перед тим, як він підписав, він розмовляв і з Москвою, і з Вашингтоном. Він був настільки впевнений, що у нього є захисна грамота … і я був упевнений. Підписи людей таких стояли: Франція, Німеччина, Польща", — стверджує Добкін.

Нагадаємо, Добкін також розповів, що Янукович у Росії наносить багато гриму перед виходом на вулицю, аби його не можна було впізнати.

    Реклама на dsnews.ua