• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

"Дочекаємося Трускавця": "слуги" похвалять п'ятьох міністрів, а трьох точно не звільнять

На виїзному засіданні фракції "Слуга народу" в Трускавці будуть розглядатися кадрові питання і нові призначення в Кабінет міністрів, але трьом міністрам звільнення не загрожує

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила народний депутат від "Слуги народу" Олена Мошенець в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Я можу сказати, де найменша ймовірність того, що відбудуться ротації, в яких міністерствах… Думаю, ніхто не сумнівається в тому, що Міністерство цифрової трансформації працює дуже ефективно і, власне, очікувати якихось ротацій чи змін там принаймні на топ-рівні точно не варто. Наскільки мені відомо, в Міністерстві фінансів, Міністерстві охорони здоров'я так само ротації не відбудуться. Всі решта — дочекаймося Трускавця і там побачимо", — сказала Мошенець.

Вона пояснила, що "слуги народу" поки не хочуть озвучувати прізвища кандидатів на звільнення, щоб не дисбалансувати роботу в різних міністерствах.

За словами нардепа, на засіданні фракції будуть присутні деякі міністри.

"Будуть обов'язково. Точно будуть п'ять міністрів… Але не називатиму, хто це буде. Нехай це буде невеличкою інтригою. І точно знаю, що якраз у Трускавці будуть обговорені ротації у міністерствах, які потенційно можуть відбутися… Наскільки мені відомо, це ті п'ять, яких точно хвалитимуть, які братимуть участь у певних організаційних заходах. Але, можливо, ця кількість збільшиться", — заявила Мошенець.

Як повідомляла "ДС", 1-2 жовтня в Трускавці відбудеться виїзне засідання фракції "Слуга народу" у Верховній Раді, яке, за задумом організаторів, буде представляти із себе "велику фракцію". Місцем проведення великого зібрання за участю президента визначено готель "Rixos Prykarpattya".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua