• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Договаривавшаяся з бойовиками Савченко виступила проти спільного контролю кордону

Реклама на dsnews.ua
Народний депутат VIII скликання Надія Савченко прокоментувала пропозицію президента України Володимира Зеленського про патрулювання кордону в ОРДЛО з представниками ОРДЛО і ОБСЄ

Свою думку колишній нардеп висловила в прямому ефірі телеканалу НАШ, передає "ДС".

Нагадаємо, президент Зеленський на Мюнхенській конференції сказав, що Україна погоджується на спільний контроль кордону з представниками ОРДЛО як умова для проведення місцевих виборів на Донбасі.

"Я не скажу, що мюнхенський вихід, який зараз пропонували, є для України чимось прийнятним. На жаль, це не кращий варіант, це варіант примусу до миру двох сторін. Про спільне патрулювання - це та сама війна, тільки, яка перейде у внутрішньо-міжусобну. Спільні патрулі будуть закінчуватися тим, що ми будемо бачити багато самострілів і сутички один з одним, тому що це буде виражатися в людській натурі", - вважає Савченко.

Як повідомляла "ДС", 7 грудня 2016 року в Мінську тоді ще нардеп Надія Савченко таємно зустрічалася з ватажками бойовиків "ДНР" і "ЛНР" Олександром Захарченко та Ігорем Теслярським в присутності представника ФСБ Росії. При цьому Савченко не змогла згадати його прізвище.

    Реклама на dsnews.ua