• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

"Донбас — круте місце": Зеленський поділився враженнями від поїздки на фронт

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський назвав війну на Донбасі історичним викликом, який Україна прийняла і відстоює свої цінності "не на словах, а кров'ю"

Про це повідомляє прес-служба глави держави за підсумками його візиту на лінію розмежування, передає "ДС".

"Це дійсно круте місце, яке зробило нас сильними. Рішучими. Впевненими у своїх силах… Донбас – це вже точно про справжніх нас. Про наш вибір. Про ті самі "червоні прапорці", за які нація вже ніколи не зайде", — зазначив Зеленський.

За словами президента, саме на Донбасі відчувається, "якої сили історичний виклик постав перед країною з початком війни. І що ми цей виклик не просто прийняли".

"Наші захисники й захисниці вже сьомий рік бездоганно виконують свій обовʼязок. Завдяки їхній відданості, сміливості та розумінню, що саме ми – на стороні добра, у нашої держави є особливе місце в історії. А нинішня багатоденна тиша – це прямий наслідок саме сили та волі наших військових", — сказав Зеленський, зазначивши, що українцям вдалося вибрати "свій власний шлях".

Глава держави висловив подяку захисникам України.

"Те, що ви зробили, – безцінне. І країна саме з такими захисниками завжди матиме свій історичний шанс. Повірте, ми його точно використаємо. Попри спротив "старого світу", — додав верховний головнокомандувач.

Як писала "ДС", президент Володимир Зеленський 14 жовтня відвідав Центр морських операцій в зоні проведення Операції обʼєднаних сил.

Під час візиту Зеленський і глава Офісу президента Андрій Єрмак з апетитом пообідали в компанії військових. При цьому бійцям тарілки з їжею не принесли.

    Реклама на dsnews.ua