• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Дорожники розповіли, як "Велике будівництво" повертає заробітчан додому

Гідні зарплати можна отримувати і в Україні: фахівці, які раніше працювали за кордоном, повертаються додому

Реклама на dsnews.ua

Компанія "Автомагістраль – Південь" поділилася історіями дорожників, які знайшли роботу в Україні завдяки президентській програмі "Велике будівництво".

37-річний машиніст екскаватора Євген Гора працював на багатьох об’єктах у Росії та Казахстані. Зараз він зайнятий на ремонті доріг у Харківській області та отримує не менше, ніж за кордоном. Плюс важлива перевага: сім’я поруч. "Хочу зазначити, що програма "Великого будівництва" стала просто порятунком для багатьох людей у нашій галузі", — говорить Гора.

Його колега Роман Дрогомирецький, 34 роки, також працює на проєктах "Великого будівництва". До того отримав досвід на будівництві "Шовкового шляху" в Казахстані.

"Зараз працюю водієм на об’єкті з поточного ремонту об’їзної дороги Харкова. Це дає змогу триматись ближче до сім’ї, працюю у рідному місті, — розмірковує Роман. — Не бачу сенсу працювати за кордоном, бо все найкраще є в Україні. І гідні зарплати можна отримувати вдома".

Виконроб Сергій Сирцев за 50 років життя встиг попрацювати і в пустелі Кара Кум у Туркменістані, і за полярним колом у Росії. Після повернення додому працевлаштувався у компанію "Автомагістраль – Південь", що виконує підряди "Великого будівництва".

"Був вражений умовами і зарплатнею, яку запропонували. Адже ще кілька років тому таких грошей у галузі в Україні просто не платили. Тому робота за кордоном мене більше не цікавить. Свій досвід та потенціал краще реалізувати в рідній країні", — каже він.

Раніше координатор "Великого будівництво", заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко розповів, що у планах президентської програми на 2021 рік — ремонт і будівництво 6 500 км доріг державного значення і 2 000 км місцевих доріг, десятків шкіл, садочків, стадіонів і приймальних відділень, розвиток мережі приміських експресів, доступна іпотека та багато іншого.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua