• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Довибори в Раду: дитячий хірург Кузьменко подала документи, як кандидат від "ЄС"

Дитячий хірург, волонтер Юлія Кузьменко подала документи до Центрвиборчкому на участь у виборах до Верховної Ради на одномандатному окрузі №50 у Донецькій області від партії "Європейська солідарність"

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби "євросолідарності", передає "ДС".

"Плани – на перемогу в 50 окрузі. Це моя рідна Донеччина, де я народилася і де з 2014 року багато їздила, як волонтер. У Верховній Раді планую боротися з переслідуваннями за політично вмотивованими справами. Крім цього, в мене є плани стосовно медицини. Вважаю, що медик в парламенті не буде зайвим. Планів багато і є настрій їх здійснити", — сказала він.

Крім цього, вона зазначила, що особливу увагу планує приділити проблемам людей, що працюють на шкідливому виробництві, зокрема, шахтарів.

"Будемо вирішувати і проблеми самого округу. Це і проблема заборгованості по пенсіям, виплатам зарплатні, проблема праці в шкідливих умовах і отриманням інвалідності. Там взагалі замкнуте коло, бо люди не можуть отримати інвалідність, оскільки у нас на шахтах майже немає виробничого травматизму. Тому у випадку травматизму шахтарів змушують йти на лікарняний або навіть у відпустку за власний рахунок. В подальшому вони не можуть отримати надбавки та інвалідність", — сказала Кузьменко.

Як повідомляла "ДС", 15 лютого зʼїзд партії "Європейська солідарність" висунув Юлію Кузьменко кандидатом на виборах до Верховної Ради на одномандатному окрузі №50.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua