• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Довибори в Раду на 87 окрузі: Маруся Звіробій балотуватиметься від "ЄС"

Реклама на dsnews.ua

Відома ветеранка АТО Маруся Звіробій планує боротися за мандат народного депутата на проміжних виборах до ВРУ у 87 (Надвірнянському) виборчому окрузі. Вона балотуватиметься від "Європейської солідарності"

Про це йдеться у повідомленні Звіробій у Facebook, передає "ДС".

Про намір балотуватися вона повідомила після зустрічі з лідером партії "Європейська солідарність" Петром Порошенком.

«Він погодився надати можливість поборотись на парламентських виборах кандидатом від "Європейської солідарності". Саме в ЄС я маю найбільшу кількість побратимів, тому, окрім додаткових можливостей щось змінити, приєднатися до політичних кіборгів було б почесно для мене. А мої права народного депутата будуть відкриті всій нашій ветеранській, волонтерській патріотичній спільноті. Ні одного дня не зійшла зі шляху оборони своєї держави, спробую ще здобути для вас додаткові інструменти впливу на ситуацію. Я не ідеальна, зовсім, але я боєць за нашу державу. І ви в мене бійці! Нас у Верховній Раді вочевидь замало. Мабуть, запізніле це рішення, але краще пізно, ніж… оце все…, – написала Звіробій. – Окрім того, візьмемо під свою опіку черговий достойний підрозділ, одного чарівного округу на Франківщині. А наші з вами підрозділи були завжди забезпечені краще за інших, бо маємо сильну команду, що діставала з-під землі все необхідне під будь-які потреби».

Маруся Звіробій припускає, що на неї виллють «вагони бруду».

Згодом Звіробій повідомила, що остаточно вирішила брати участь у виборах та визначила "список ворогів", з якими доведеться поборотися.

Також вона підкреслила, що Європейська солідарність в повному складі підтримали її кандидатуру для захисту і в допомогу 87 округу.

Нагадаємо, раніше голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що навесні ймовірні довибори до Верховної Ради в тих округах, народні депутати з яких були обрані до місцевих органів влади.

    Реклама на dsnews.ua