• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Довіра до "Слуги народу" падає за рейтингом Зеленського: На наступних виборах більше 15% не буде

Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися найближчим часом, найбільшу підтримку виборців отримала б партія "Слуга народу", але вона випередила би свого найближчого конкурента, "Європейську солідарність", лише на 2,6%

facebook.com/verkhovna.rada.ukraine
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, яке провів Центр Разумкова, повідомляє "ДС".

За партію "Слуга народу" готові віддати свій голос 15% усіх опитаних. За партію "Європейська солідарність" готові проголосувати 12,4% усіх респондентів, за партію "ОПЗЖ" — 7,5%, ВО "Батьківщина" — 7,2%, партію Дмитра Разумкова (якої зараз не існує і яка була запропонована в якості експерименту) — 5,5%, партію "Українська стратегія Гройсмана" — 4,6%, партію "Сила і честь" 3,6%, партію "Наші" — 3,1%, Радикальну партію Олега Ляшка — 2,1%, за кожну з інших політичних сил — менше 2% виборців.

Також, згідно з результатами опитування, найчастіше українці вважають, що головною і реальною опозицією до нинішньої влади є партія "Європейська Солідарність" (такої думки дотримуються 24,6% опитаних). 20,9% опитаних головною і реальною опозицією до нинішньої влади вважають партію "ОПЗЖ", 12,3% — ВО "Батьківщина".

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 23 по 27 жовтня 2021 рокуметодом САТІ (телефонне опитування). Було опитано 1200 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,9% з імовірністю 0,95.

Нагадаємо, 1 листопада були оприлюднені результати опитування, згідно з яким президент Володимир Зеленський вперше очолив антирейтинг українських політиків.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua