• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Зеленський вперше став лідером антирейтингу, — результати опитування

Президент Володимир Зеленський вперше очолив антирейтинг українських політиків. Водночас він все одно переміг би на президентських виборах, якби вони пройшли найближчим часом

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать результат опитування, яке провів Центр Разумкова, повідомляє "ДС".

Серед кандидатів на посаду президента України, за яких не будуть голосувати за жодних обставин, респонденти називали Володимира Зеленського (31,9%), Петра Порошенка (31,6%), Віктора Медведчука (24,7%), Юрія Бойка (24,0%), Олега Ляшка (15,0%,) Юлію Тимошенко (13,8%), Олега Тягнибока (11,0%). Решту кандидатів назвали менше 10% опитаних.

Водночас якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, найбільше голосів у першому турі отримав би Зеленський (18,7% усіх опитаних). Мають намір проголосувати за Порошенка 12,7% опитаних, за Бойка — 6,2% респондентів. За Дмитра Разумкова проголосували б 5,5%, а за Тимошенко — 5,0% опитаних. Решта кандидатів отримали б менше ніж 5% голосів.

Якби відбувався другий тур виборів президента і до нього потрапили Зеленський та Порошенко, то 26,7% серед усіх опитаних відповіли, що проголосували б за Зеленського, а 21,3% — за Порошенка. Якщо представити ці дані у вигляді результату виборів (тобто у відсотках серед тих, хто має намір взяти участь у виборах і визначився з вибором), то показник Зеленського становив би 55,6%, а Порошенка — 44,4%.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 23 по 27 жовтня 2021 рокуметодом САТІ (телефонне опитування). Було опитано 1200 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,9% з імовірністю 0,95.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua