• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Дрім-тім" Банкової – корупціонери, друзі Медведчука та депутати "без табу", - Голобуцький назвав, хто боротиметься з Кличком

Фракція "Слуга народу" створює у парламенті ТСК щодо діяльності міської влади Києва

Віталій Кличко
Віталій Кличко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це у своєму блозі на "Цензорі" написав політичний експерт Олексій Голобуцький. Він зазначив, що до складу комісії увійде кілька депутатів монобільшості, пов'язаних із гучними скандалами.

"Дві дикі дичини, які можна винести з комітету, де розглядалося створення ТСК. Перша. Зазвичай слідчі комісії створює опозиція. Владі немає сенсу, оскільки в її розпорядженні — вся правоохоронна система. Але в цьому випадку головним ініціатором виступила Банкова. З цього можна зробити висновок, що ідея з ТСК  — продовження тиску на Кличка. Друга. Склад комісії. Цю ТСК мали назвати "Бджоли проти меду". Бо в антикорупційну "дрім-тім" Банкової увійшли корупціонери", — написав Голобуцький. 

Він зазначив, що в складі ТСК будуть скандальні нардепи від "Слуги народу" Андрій Холодов, Богдан Яременко, Галина Третьякова, а також лідер партії у Києві Леся Забуранна. 

"Леся Забуранна — лідер організації СН в Києві, про афери з квартирами писала низка ЗМІ. Галина Третьякова — відома своєю заявою, що в сімʼях, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти "дуже низької якості". Андрій Холодов – це той, що гуляв на весіллі пасинка кума Путіна Віктора Медведчука. Повʼязаний з тютюновим бізнесом і лобіював у ВРУ свої інтереси, НАЗК передало його справу до суду. Богдан Яременко — тут без слів і "без табу", як кажуть. Видно в Банкової з Кличком дійсно все погано. Бо, враховуючи, що члени майбутньої ТСК по Кличку – майстри неолімпійського виду спорту по освоєнню та розпилу, вони готові будуть виконати будь-які вказівки", — зазначив політичний експерт. 

Голобуцький також розповів про засідання профільного комітету, де було ухвалене рішення про створення ТСК. 

"Тиждень тому до профільного комітету Ради завітала "слуга народу" Леся Забуранна. Леся нещодавно очолила київську організацію "Слуги народу" і зараз  дуже хоче стати головою КМДА. Так от пані Леся повідомила, що хоче не що-небудь, а отримати політичне рішення по Кличку. Вона запропонувала напихати в назву комісії яскравих слів типу корупція, злочини і так далі. Колеги поправили Лесю, зазначивши що не можна у назву комісії вносити те, що комісія ще не розслідувала, як і не можна створювати Комісію по Кличку. Бо це трошки білі нитки, торчащі вуха і політична розправа. Після того як слуг присоромили, комісію по Кличку вирішили перейменувати, напакувавши в неї депутатів від СН", — повідомив політичний експерт.

    Реклама на dsnews.ua