• USD 27.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Конгресмени США стежитимуть за відбором до наглядової ради "Нафтогазу"

Група підтримки України в Конгресі США буде уважно стежити за тим, щоб конкурс на посади незалежних членів наглядової ради "Нафтогазу" пройшов у відповідності до стандартів, встановлених міжнародним співтовариством

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в офіційній заяві Групи, передає "ДС".

У заяві зазначено, що надійне корпоративне управління та прозорість є ключовими для забезпечення енергетичної безпеки та незалежності України, а також закликали керівництво країни продовжувати демонструвати свою прихильність необхідним реформам.

"Щоб оголосити такий конкурсний відбір, комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств повинен затвердити вимоги до кандидатів, які мають міститися в оголошенні.

Станом на 16 жовтня оголошення конкурсного відбору на посаду незалежних членів наглядової ради "Нафтогазу" відсутнє", — йдеться у матеріалі.

Нагадаємо, 7 вересня прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив першому віце-прем'єру — міністру економіки Олексію Любченку протягом тижня забезпечити оголошення конкурсу щодо відбору 4 незалежних членів наглядової ради "Нафтогазу". Сам конкурс має бути призначений до 1 травня 2022 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua