• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Дубінський пригрозив Зеленському розвалом "Слуги народу" в разі його виключення

Парламентська фракція "Слуга народу" розвалиться, якщо з її складу буде виключено народного депутата Олександра Дубінського

Олександр Дубінський
Олександр Дубінський
Реклама на dsnews.ua

З таким твердженням виступив сам Дубінський, звертаючись до президента Володимира Зеленського, інформує "ДС".

Одіозний нардеп підкреслив, що він не має наміру добровільно виходити з фракції монобільшості. "Якщо таке рішення, нелогічне, незаконне, всупереч регламенту, буде прийнято щодо мене фракцією, ну що ж — це буде рішення, яке призведе фракцію до розвалу. Всі прекрасно розуміють, що проблеми партії "Слуга народу" це не Дубінський", — заявив він у своєму зверненні до президента.

Також нардеп, якого пов'язують з олігархом Ігорем Коломойським, заявив, що "слуги" ухвалюють рішення, які "абсолютно не відповідають очікуванням виборців". Крім того, він звинуватив оточення глави держави в тому, що воно займається "наповненням власних кишень", а самого Зеленського — в тому, що він знаходиться в "теплій ванні" і не помічає цього.

Як повідомлялося, 25 січня відбулося засідання провладної фракції "Слуга народу", на якому Володимир Зеленський закликав Дубінського вийти з її складу. Той відмовився добровільно залишити лави "слуг". Причиною невдоволення скандальним Дубінським стало його потрапляння до санкційного списку Мінфіну США.

Нагадаємо, 11 січня Мінфін США вніс до списку санкцій сімох громадян України, серед яких виявилися народний депутат фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський, колишній прокурор Костянтин Кулик та екснардеп-втікач Олександр Онищенко. Санкції пов'язані з публікацією народним депутатом Андрієм Деркачем, якого в США вважають російським агентом, так званих "плівок Байдена і Порошенка". Всіх, хто потрапив до санкційного списку, звинувачують у втручанні в американські вибори. Під санкції також потрапили кілька українських ЗМІ.

    Реклама на dsnews.ua