• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Дуда назвав умову скасування санкцій ЄС проти Росії за агресію в Україні

Реклама на dsnews.ua

Санкції Євросоюзу проти Росії, накладені через агресію Кремля в Україні, триватимуть до повної деокупації Криму та Донбасу

Таку думку у понеділок, 12 жовтня, висловив під час спільного брифінгу для ЗМІ з президентом України Володимиром Зеленським в Києві його польський колега Анджей Дуда, передає "ДС".

"Я підтверджую ще раз: Польща підтримує Україну у питанні українських кордонів, і що кордони має бути відновлено у міжнародно визнаних рамках. Це означає відновлення контролю України над територіями Луганської та Донецької областей. Це також означає відновлення контролю над Кримом,"- наголосив Дуда.

Він додав, що питання Криму є дуже важливим і додатково наголосив, що Польща на міжнародній арені всюди підкреслює, що Крим окупований Росією.

Президент Дуда наголосив, що санкції, запроваджені у зв’язку з російською агресією, є "чимось природнім і Польща переконана: поки окупація не завершиться політика санкцій має однозначно продовжуватися".

"І ми завжди закликатимемо до цього ЄС і різні міжнародні спільноти",- зазначив президент Польщі.

Він також додав, що будь-яке пересування кордонів силою після Другої світової війни в Європі є неприпустимим, а міжнародна спільнота ніколи не повинна з цим погодитися.

Нагадаємо, президент Польщі Анджей Дуда з дружиною Агатою у неділю, 11 жовтня, прибув з триденним візитом до України.

    Реклама на dsnews.ua