• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Дуда прибув з візитом до України

Реклама на dsnews.ua

Президент Польщі Анджей Дуда з дружиною Агатою сьогодні, 11 жовтня, прибув з триденним візитом до України

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави польської держави, передає "ДС".

"Сьогоднішній візит до нашого сусіда в Україну особливо важливий. В період пандемії багато господарських секторів залежать від налагодження ще кращої міжнародної співпраці і прийняття конкретних рішень. Звʼязки між Польщею та Україною дуже міцні і разом працюємо заради ще більшого їх посилення", — написав президент у Twitter.

Глава Кабінету президента Польщі Кшиштоф Щерський повідомив, що візит почнеться в неділю, 11 жовтня, ввечері з участі в церемонії з нагоди 80-річчя Катинської бійні на польському військовому цвинтарі в Биківні під Києвом.

У понеділок, 12 жовтня, Анджей Дуда зустрінеться з президентом Володимиром Зеленським, премʼєр-міністром Денисом Шмигалем і головою Верховної Ради Дмитром Разумковим. Переговори будуть присвячені двосторонньому співробітництву, євроатлантичним прагненням України, а також регіональним питанням, включаючи ситуацію в Білорусі.

Темою переговорів також будуть історичні питання. Президента супроводжуватиме президент Інституту національної памʼяті Ярослав Шарек, і у нього буде можливість зустрітися з керівником Інституту національної памʼяті України Антоном Дробовичем.

А вівторок, 13 жовтня, буде присвячений економічним питанням. Ця частина візиту пройде в Києві і Одесі. У присутності Анджея Дуди будуть підписані дві економічні угоди. Однією з них буде контракт PGNiG, який відкриває можливість для польської компанії брати участь в приватизації енергетичного і газового секторів України. Друга стосуватиметься співпраці між портами Одеси та Гданська. Йдеться про автомобільний транзит, а також про залізниці і порти. Анджея Дуду буде супроводжувати міністр інфраструктури Анджей Адамчик.

    Реклама на dsnews.ua