• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Двох українських дипломатів відкликано з Польщі через підозру у корупції

Двох співробітників посольства України в Варшаві затримали на кордоні під час спроби вивезти на службовому авто в Польщу велику кількість валюти, золота та контрабандних цигарок

Пресслужба МЗС
Реклама на dsnews.ua

Про це сьогодні, 1 березня повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, інформує "ДС".

За його словами, співробітники дипломатичної установи, підозрювані у корупції, вже відкликані з-за кордону.

"Випадок для МЗС кричущий. Переконаний, важливо виносити такі випадки назовні, робити їх публічними. Треба зламати ганебний підхід "не виносити сміття з хати". Його якраз треба виносити. Інакше будемо жити у смітті", — написав Кулеба на своїй сторінці у Facebook.

Він повідомив, що "миттєво ухвалив три рішення":

1. Обох співробітників було негайно відкликано із закордонного відрядження. Найближчим часом усі формальності з цього питання будуть завершені.

2. Проти обох співробітників розпочато дисциплінарне розслідування щодо виявлених фактів.

3. МЗС буде повністю взаємодіяти з правоохоронними органами, від яких очікується на швидке та неупереджене розслідування і встановлення усіх обставин справи.

"Розслідування буде ретельне і швидке. Звісно, презумпцію невинуватості ніхто не відміняв. Але за результатами розслідування я буду готовий ухвалювати будь-які рішення", — підкреслив голова МЗС.

Кулеба також додав, що кожен з системи дипслужби, незалежно від рангів і посад, хто буде кидати тінь на українську дипломатію, відчуватиме на собі усю недипломатичність його реакції.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua