• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Двоє україньских військовослужбовців підірвалися біля Шумів на ростяжці

Реклама на dsnews.ua

15 вересня двоє україньских військовослужбовців в районі населеного пункту Шуми Донецької області отримали поранення внаслідок вибуху гранати типу РГД-5, встановленої у вигляді розтяжки

Це сталося близько 11:40, повідомляє "ДС" з посиланням на штаб Операції обʼєднаних сил.

"Сьогодні, 15 вересня, близько 11.40 в районі населеного пункту Шуми Донецької області внаслідок вибуху гранати типу РГД-5, встановленої, імовірно, у вигляді розтяжки, отримали поранення двоє військовослужбовців — полковник О.Апполонов та прес-секретар однієї з бригад В.Залевський", — розповіли в штабі.

 Обидва поранені доставлені до лікарні Торецьку, їхній стан – стабільний, задовільний.

Апполонов та Залевський перебували в районі Шумів з метою стандартної перевірки ситуації.

"Триває повне розслідування цієї події та усіх її обставин. За інформацією, якою володіємо станом на цю хвилину, немає підтверджень того, що цей інцидент був не випадковим. Уся інформація була доведена до відома Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в повному обсязі", — заявили в штабі ООС.

Як писала "ДС", під час засідання ТКГ 9 вересня була досягнута домовленість про інспекції позицій ЗСУ поблизу населеного пункту Шуми Донецької області. Спочатку представники терористів "ДНР" підтвердили цю інформацію, а потім в Офісі президента заявили, що інспекцію позицій ВСУ буде здійснювати ОБСЄ в присутності "представників сторін". Позиція Банкової викликала хвилю громадського обурення. Пізніше стало відомо, що інспекцію скасовано.

    Реклама на dsnews.ua