• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Двопалатна підтримка": Зеленський осоромився в черговий раз

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський похвалився підтримкою Демократичної і Республіканської партій США, назвавши її замість двопартійної "двопалатною"

На кумедний ляп звернув увагу журналіст і телеведучий Сергій Висоцький в Facebook, передає "ДС".

"Двопартійна! Двопартійна, б@@ха, підтримка! Відберіть у цього дилетанта ютуб!!! ", — прокоментував Висоцький помилку президента.

Відзначимо, в офіційному Telegram-каналі ОП з'явилося наступне повідомлення: "Після виборів у США Україна зберегла незмінну двопалатну підтримку Демократичної і Республіканської партій, і це наша перемога, заявив президент Володимир Зеленський".

Пізніше з допису в офіційному каналі Офісу президента видалили слово "двопалатну".

Користувачі соціальної мережі не забули пожартувати в коментарях, всіляко обігруючи слово "палата", явно натякаючи на місцезнаходження Зеленського в "Феофанії", де український лідер проходить лікування від COVID-19.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський і голова Офісу президента Андрій Єрмак, у яких виявили коронавірус, зараз знаходяться в ізольованих палатах клінічної лікарні "Феофанія".

Як писала "ДС", раніше президент Володимир Зеленський записав перше відеозвернення до українців, в якому пообіцяв розповідати про новини в своїй роботі без брехні, про свій стан після зараження COVID-19, а також дав поради, як вберегти себе від інфекції.

    Реклама на dsnews.ua