• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Екскомандиру харківського "Беркуту" оголосили підозру

У п'ятницю, 24 вересня, колишньому командиру харківського полку "Беркут" Владиславу Лукашу повідомили про підозру в організації "умисних вбивств і закінчених замахів на вбивства"

Владислав Лукаш
Владислав Лукаш
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Офісу генерального прокурора, передає "ДС".

У новій підозрі Владиславу Лукашу інкримінують "організацію, для виконання явно злочинного наказу, перевищення влади і службових повноважень, терористичного акту, незаконного перешкоджання проведенню зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, умисних убивств і закінчених замахів на вбивства, заподіяння умисних тяжких тілесних ушкоджень" .

Нагадаємо, в Дарницькому суді Києва вже слухається одна зі справ Владислава Лукаша, де його звинувачують у перевищенні влади і службових повноважень, які призвели до тяжких наслідків першого грудня 2013 року на вулиці Банковій і 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у ​​Києві. 

Як повідомляла "ДС" 24 червня Соснівський районний суд міста Черкаси заочно засудив до 4 років позбавлення волі командира луганського "Беркута" Валерія Костенка. Наразі він знаходиться в розшуку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua