• USD 39.8
  • EUR 43.1
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Експрем'єр Гончарук "вангує" дострокові вибори президента України

Реклама на dsnews.ua

Експрем'єр-міністр Олексій Гончарук вважає, що в Україні можуть пройти дострокові вибори президента

Про це колишній глава уряду написав у своїй колонці на сайті видання "Новое Время", передає "ДС".

"Новий політичний сезон починається. Для влади Зеленського він стане визначальним: або відбудеться робота над помилками, або країна почне готуватися до нових президентських виборів. Достроково", — пише Гончарук.

Він додав, що в новий політичний сезон країна входить на тлі адаптивного карантину і антирекордів по захворюваністю на COVID-19, "парламенту з "монобільшості напіврозпаду" і уряду без затвердженої програми дій.

"У минулому серпні після тотальної перемоги "Слуги народу" на парламентських виборах у політикумі і суспільстві панувало очікування фундаментальних змін. Зараз 3же мало хто сподівається на бліцкриг реформ. Головне очікування — щоби не стало гірше. Пройшов усього рік, але за змістом — прірва", — зазначив Гончарук.

За його словами, "збірна міцних господарників" у нинішньому складі Кабінет міністрів "намагається тихо пливти за течією і зайвий раз "не висовуватися".

"Реформи несумісні з "плаванням за течією" і простими рішеннями, в тому числі — кадровими. Несумісні з більшою частиною команди президента зараз. Ця осінь може стати "рубіконом", на якому владі доведеться визначатися, куди вона рухається: вперед, як було обіцяно країні рік тому — чи назад, прикриваючи свій тихий відступ "фарбуванням парканів". Правда, на другий варіант активна частина суспільства точно не погодиться", — вважає ображений на Зеленського Гончарук.

    Реклама на dsnews.ua