• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Колишній "слуга" Шевченко похвалив Путіна за статтю про Україну і закликав Київ "подружитися" з Москвою

Виключений із фракції "Слуги народу" нардеп Євгеній Шевченко відреагував на нову статтю лідера Росії Володимира Путіна, запропонувавши президентові України Володимиру Зеленському "допомогу" в поновленні відносин із РФ і Білоруссю

Євгеній Шевченко
Євгеній Шевченко
Реклама на dsnews.ua

Про це він написав у своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

Нардеп назвав статтю Володимира Путіна від 12 липня "смисловою", в якій виділено "основні позиції по історичних подіях у взаєминах Росії, України і Білорусі".

За словами Євгенія Шевченка, в статті Путіна є бачення майбутнього України, аж до поглиблення конфлікту на Донбасі і початку нової військової фази, якщо в нашій країні "продовжиться зовнішнє управління і антиросійська ідеологія".

Вигнаний із фракції "Слуга народу" депутат закликав "позбутися диктатури Заходу" і змінити політичний курс країни у відносинах із Білоруссю і Росією.

"Реальність така, що потрібно повертати Україні свою суб'єктність, звільнившись від диктатури Заходу. Інакше розірвуть нашу країну. А я так цього не хочу ... І Білорусь як ніхто нам потрібна в примиренні нас як усередині України, так і з Росією. Бо тільки дурні або брехливі політики говорять нам, що проблеми України — в режимі Путіна або Лукашенка, а змінивши їх, ми вирішимо всі наші негаразди і повернемо всі наші території. Це не так, Путін і Лукашенко — лише зовнішній прояв волі своїх громадян", — написав Євгеній Шевченко .

Нардеп видав тезу кремлівської пропаганди про "братські народи" і звинуватив українських політиків у тому, що з 2004 року вони "повернули нашу країну проти росіян", а останнім часом — "проти білорусів".

Вигнаний зі "Слуги народу" Євгеній Шевченко запропонував Володимирові Зеленському "допомогу" в поновленні відносин із Росією і Білоруссю.

Нагадаємо, в цій статті Путін назвав Україну дітищем радянської епохи і найбіднішою країною Європи. Крім того, він заявив, що суверенітету України без дружби з Росією не буде.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua