• USD 36.6
  • EUR 39.6
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Екс'слуга" Юрченко поскаржився на хороші "зв'язки" другого учасника ДТП

Народний депутат Олександр Юрченко, який раніше був членом фракції "Слуга народу", заперечує вчинення ДТП у Львові в стані наркотичного спʼяніння і стверджує, що протоколи були сфальсифіковані навмисне, оскільки у другого учасника ДТП є хороші звʼязки у Львові

Олександр Юрченко
Олександр Юрченко / Facebook Олександра Юрченка
Реклама на dsnews.ua

Про це нардеп сказав журналістам, передає "ДС" з посиланням на Telegram-канал PavlovskyNews.

Юрченко стверджує, що не відразу зрозумів, що на своєму Ford Mustang задом вʼїхав в Volkswagen Jetta. За його словами, удару не було, а на бамперах залишилися дрібні подряпини. За словами парламентарія, він вибив телефон з рук другого учасника ДТП оскільки подумав, що це була провокація.

За словами Юрченка, він провів своє розслідування і зʼясував, що другий учасник ДТП повʼязаний з впливовою у Львові людиною, яка нібито допомогла сфальсифікувати протокол про наявність в крові Юрченка екстазі. Нардеп підкреслив, що здав аналізи в пʼяти різних лабораторіях Києва та поки жоден тест не виявив вмісту наркотиків.

Юрченко запевнив, що ніколи не вживав наркотики і чекає на розширений аналіз крові.

Як повідомляла "ДС", 8 липня народний депутат Гео Лерос повідомив, що народний депутат, колишній член фракції "Слуга народу" Олександр Юрченко у Львові спровокував ДТП, перебуваючи за кермом елітного авто Ford Mustang.

За даними Лероса, медичний огляд підтвердив, що позафракційний народний депутат Олександр Юрченко перебував у стані наркотичного спʼяніння.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua