• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Екс-дружина Євгенія Мураєва у кріслі заступника губернатора ХОДА розпалить атмосферу в області - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Мер Харкова Геннадій Кернес лобіює призначення на посаду першого заступника голови Харківської ОДА Валерію Мураеву - для розширення власного впливу і досягнення певних політичних цілей

Як повідомляє Дело, такі дії можуть дестабілізувати ситуацію в області.

За словами видання, "депутат Харківської облради і один з лідерів проросійської партії "Наші" Валерія Мураєва відома як колишня дружина екс-регіонала і одного з головних апологетів "русского мира" в Україні Євгена Мураєва - формального власника кількох проросійських ЗМІ, зокрема, телеканалу "Наш". Він називає Революцію Гідності в Україні "державним переворотом", заперечує військове вторгнення Росії в нашу країну і окупацію частини території, виступаючи проти зближення з НАТО".

Видання зазначає, що, незважаючи на розлучення з чоловіком, Валерія Мураєва залишилася з ним в одній політичній човні під назвою "Наші" і підтримала розставання з ОПЗЖ. У соціальних мережах Валерія Мураєва не приховує своїх проросійських поглядів.

Кернес вже висував Мураеву в перші заступники голови облради у лютому цього року, проте не знайшлося більшості голосів за її призначення. Сама Валерія Мураєва також не приховує своїх симпатій до мера Харкова.

"Всі, хто відвідує мою сторінку знають, що я безумовний симпатик Геннадія Адольфовича Кернеса", - цитує Мураеву Справу.

Як пише видання, у вигляді пані Мураевой харківський градоначальник намагається завести в адміністрацію свого "троянського коня". Валерія Мураєва не тільки допоможе Кернесу контролювати процеси в області, але й повинна зробити все, щоб Кернес без зайвих перешкод знову став мером, а його політичний блок домінував і в місті, і в області.

"Така ситуація - тільки перший дзвінок зростаючої дестабілізації ситуації в регіоні. Харківська область поринає у вир політичних протистоянь, мітингів і протестів: патріотичні сили, безсумнівно, будуть намагатися перешкодити проросійському реваншу, винуватим за дестабілізацію ситуації будуть вважати Президента Зеленського та центральну владу", - пише видання.

Нагадаємо, що біля Харківської облдержадміністрації пройшов мітинг представників націоналістичних організацій "Фрайкора", "Союзу ветеранів АТО", партій "Правий сектор" і "Національний корпус", які протестували проти призначення на посаду заступника голови облдержадміністрації Валерія Мураевой.

Як вже повідомляли ЗМІ, голова ХОДА Олексій Кучер планує призначити на посаду свого заступника Валерія Мураеву.

    Реклама на dsnews.ua