• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Ексглаву ДАБІ оголосили в розшук через підроблений диплом

Реклама на dsnews.ua

Колишньому керівнику Державної архітектурно-будівельної інспекції Олексію Кудрявцеву повідомлено про підозру в підробці офіційного документа. Колишній чиновник був оголошений в розшук

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Офісу генерального прокурора, передає "ДС".

Кудревцева підозрюють в пособництві в підробленні офіційного документа і використанні підробки при призначенні на посаду (ч. 5 ст. 27, ч. 3, ч. 4 ст. 358 КК України).

За даними слідства, колишній чиновник звернувся до невстановлених осіб з проханням видати йому завідомо підроблений диплом про вищу освіту, надавши свої повні анкетні дані.

Надалі, після отримання підробленого диплома, підозрюваний звернувся до Міністерства освіти і науки з метою отримання свідоцтва про визнання іноземного документа про освіту на території України. Також він використовував вказаний диплом при призначенні на посаду голови Державної архітектурно-будівельної інспекції.

За інформацією ОГП, колишньому чиновнику неодноразово повідомлялося про необхідність прибуття до органу попереднього розслідування для участі в слідчих і процесуальних діях. Однак Кудрявцев жодного разу не з'явився у слідчого, в зв'язку з чим і був оголошений в розшук.

Як повідомляла "ДС", в грудні 2018 року Кабінет міністрів звільнив Олексія Кудрявцева з посади голови Державної архітектурно-будівельної інспекції через підроблений диплом про вищу освіту.

    Реклама на dsnews.ua