• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Ексміністр готовий співпрацювати: у Злочевського звинуватили НАБУ в спотворенні фактів

Реклама на dsnews.ua

Національне антикорупційне бюро навмисне спотворює факти і оголошує в розшук колишнього міністра екології Миколу Злочевського, хоча точна адреса його проживання за кордоном відома слідчим

Про це заявив адвокат колишнього чиновника Петро Бойко, передає "ДС".

"Стосовно оголошення Злочевського М. В. у розшук існує свідоме викривлення фактів з боку Національного антикорупційного бюро України (НАБУ). Зокрема, НАБУ добре відомо, що Злочевський М.В. не переховується від слідства, проте цей факт свідомо нівелюється", — заявив він.

За словами адвоката, після виклику Злочевського на допит на 21 липня, він повідомив керівник групи детективів НАБУ Віталію Пісному про перебування ексміністра за межами України.

"Мною було передано слідству інформацію щодо країни перебування та точну адресу проживання Злочевського М.В., а також інформацію про те, що Злочевський М.В. готовий співпрацювати зі слідством та надавати покази у цій справі. Важливо наголосити, що Злочевський М.В. не вчиняв і не має жодного відношення до подій, які намагаються йому інкримінувати", — підкреслив Бойко.

Однак слідство всупереч процесуальним нормам, маючи точну інформацію про його місцезнаходження, оголосило Злочевського в розшук.

"Сторона захисту вже оскаржила постанову про розшук в установленому законом порядку і закликає всіх учасників процесу до дотримання процесуальних норм", — додав він.

Як повідомляла "ДС", раніше НАБУ оголосило в розшук Миколу Злочевського. Колишньому міністру інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 369 (надання неправомірної вигоди посадовій особі) Кримінального Кодексу. Мова йде про хабар керівникам НАБУ і САП у розмірі $6 млн.

    Реклама на dsnews.ua