• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Експерт: Кандидатура Добкіна — це можливість для харків'ян говорити з Києвом на рівних

Пряма і недвозначна Заява Харківського міського голови (2006-2010) Михайла Добкіна про самовисування говорить про те, що він більш за інших здатний на посаді мера проводити ту політику в місті, яка потрібна саме жителям міста

Михайло Добкін
Михайло Добкін
Реклама на dsnews.ua

Про це в своєму блозі написала політичний експерт Яніна Соколовська.

На її думку, заява Михайла Добкіна про те, що він балотуватиметься на посаду міського голови самовисуванцем саме в символічний для нього день – в День Перемоги 9 травня – характерний посил для нинішньої кампанії.

"Пряма і недвозначна Заява Добкіна про самовисування – характерний посил для нинішньої кампанії. Справа в тому, що на відміну від конкурентів, він демонструє незалежність і може собі реально дозволити бути незалежним. Для харківʼян це може бути знаком того, що він більш за інших здатний на посаді мера проводити ту політику в місті, яка потрібна саме жителям міста», – вважає Соколовська.

Вона вважає, що нинішня керівна команда Харкова нічого насправді гарного місту ще не принесла, але вже відверто підіграє Києву.

"Так що навіть сам намір Добкіна балотуватися незалежним кандидатом вже йде в плюс і йому, і тим виборцям, які після смерті Кернеса просто не розуміли, за кого ж їм голосувати", – висловила думку політичний експерт.

Крім того, за її словами, коли на першу посаду в місті йде людина, яка знає міське господарство не з чуток, це дає великі шанси на те, що адміністрування міста буде знову адекватним. Але ще важливіше, якщо ця людина зможе на рівних розмовляти з Києвом.

"І важливо, що Добкін, будучи незалежним кандидатом, залишає відкритими двері для співпраці з різними силами. Знову-таки на рівних. І якщо його влаштовує політика тієї чи іншої сили", – вважає Яніна Соколовська.

Крім цього, за її словами, те, що Добкін публічно вийшов з ініціативою про самовисування на посаду міського голови, говорить про його практично 100-відсоткову впевненість у підтримці міста. "І, судячи з його біографії, повʼязаної з Харковом, і по першій реакції містян, які були особисто свідками його заяви, ці наміри мають під собою цілком міцний грунт", – підсумувала експерт.

Нагадаємо, 9 травня міський голова Харкова (2006-2010) Михайло Добкін заявив, що балотуватиметься в мери Харкова на виборах 2021 року як самовисуванець.

Нагадаємо, 16 грудня 2020 року мер Харкова Геннадій Кернес помер у Берліні від ускладнень коронавірусної інфекції. Позачергові вибори Харківського міського голови призначені на 31 Жовтня 2021 року.

    Реклама на dsnews.ua